Obálka kartónová B4+ 250x345x-50 mikrovlnná lepenka
Nakúpte viac a ušetríte
od 0 BAL
Výpredaj
79,37 €/BAL
0,79 €/ks
sleva
0%
od 3 BAL
Výpredaj
75,40 €/BAL
0,75 €/ks
sleva
5%
od 5 BAL
Výpredaj
71,43 €/BAL
0,71 €/ks
sleva
10%
od 10 BAL
Výpredaj
63,49 €/BAL
0,63 €/ks
sleva
20%
Produkt nie je určený na predaj
Ale nezúfajte, pomôžeme vám nájsť podobný
Doprava ZADARMO pri nákupe nad 199 €
Obálka kartónová B4+ 250x345x-50 mikrovlnná lepenka
Kvalitná kartónová obálka z pevnej lepenky, ktoré zamedzia prehnutiu zasielaného produktu. Vhodné na balenie plochých produktov.
- formát B4+
- zabalené za 2 sekundy
- profesionálny vzhľad zásielky
- samolepiaci uzáver
- otváranie trhacou páskou
- výškovo variabilná
Vlastnosti produktu
| vnútorný rozmer: | 250x345xmax.50 mm - porovnajte s rozmermi svojho tovaru |
| dĺžka vonkajšia | 303 mm |
| šírka vonkajšia | 414 (v plochém stavu bez klopy) mm |
| materiál | vlnitá lepenka |
| druh lepenky | 3VVL - mikrovlnná |
| formát | B4+ |
| farba | hnedá |
| hmotnosť | 120 g |
| balenie | 100 ks |
| formát obsahu | B4 |
| ekologické | áno |
| na knihy | áno |
| colná nomenklatúra | 48191000 |
| produkt nájdete v kategóriách |
|
Našli ste chybu? Pošlite nám informáciu.
Produkt obsiahnutý v článkoch
Ako zabaliť knihu 📖
Čítať viac
Návod, ako zabaliť knihu krok za krokom: darčekové aj prepravné obaly.
Ako zabaliť balík v 7 jednoduchých krokoch
Čítať viac
Ako zabaliť balík tak, aby dorazil v poriadku a nezabralo vám to veľa času? Dozviete sa v našom návode s obrázkami.
6 kritérií ako spoznať ekologické obaly
Čítať viac
V tomto článku nájdete základné body, ako spoznať ekologické obaly. Vrátane konkrétnych ukážok.