Obálka plastová samolepiaca bielo-čierna 550x750+50 hr. 0,06 s uchom (80% podiel recyklátu)
Nakúpte viac a ušetríte
od 1 BAL
22,22 €/BAL
0,44 €/ks
sleva
0%
od 3 BAL
21,11 €/BAL
0,42 €/ks
sleva
5%
od 5 BAL
20,00 €/BAL
0,40 €/ks
sleva
10%
0,40 €
bez DPH
Skladom 54
BAL.
Môžete mať: pondelok 1. 6.
Doprava ZADARMO pri nákupe nad 199 €
Obálka plastová samolepiaca bielo-čierna 550x750+50 hr. 0,06 s uchom (80% podiel recyklátu)
Dobrá správa pre životné prostredie: teraz ponúkame plastové obálky z materiálu LDPE s 80 % podielom recyklátu.
- na zasielanie mäkkých materiálov
- vybavené samolepiacou páskou
- po zalepení nie je možné otvoriť bez poškodenia
- pružné pri balení
- vodotesné
- je možné označiť potlačou
Vlastnosti produktu
| dĺžka vnútorná | 750 mm |
| šírka vnútorná | 550 mm |
| dĺžka vonkajšia | 750 mm |
| šírka vonkajšia | 550 mm |
| materiál | polyethylen (LDPE), 80% recyklát |
| formát | B2 |
| farba | biela-čierna |
| hrúbka materiálu | 60 µm |
| balenie | 50 ks |
| colná nomenklatúra | 39232100 |
| produkt nájdete v kategóriách |
|
Našli ste chybu? Pošlite nám informáciu.
Produkt obsiahnutý v článkoch
Nové obaly podľa vašich prianí
Čítať viac
Na želanie zákazníkov pravidelne zaraďujeme do sortimentu nové obaly.