Preložka kartónová 575x375 3VVL
Preložka kartónová 575x375 3VVL
- zlepšenie stability paletovej jednotky
- zlepšenie možnosti stohovania
- oddelenie jednotlivých produktov
- možnosť zákazkovej výroby
Vlastnosti produktu
| rozmery: | 375x575x3 mm |
| dĺžka vonkajšia | 375 mm |
| šírka vonkajšia | 575 mm |
| materiál | vlnitá lepenka |
| druh lepenky | 3VVL |
| farba | hnedá |
| množstvo na palete | 1000 ks |
| ekologické | áno |
| colná nomenklatúra | 48081000 |
| produkt nájdete v kategóriách |
|
Našli ste chybu? Pošlite nám informáciu.
Kartónové preložky sa používajú na zabezpečenie alebo paletizáciu produktov. Obvykle sa nimi prekladajú jednotlivé vrstvy produktov alebo krabíc na palete, čím sa jednoducho a lacno zvýši stabilita a možnosti stohovania celej paletovej jednotky. Preložky z lepenky sa taktiež často aplikujú priamo medzi produkty, kde zamedzujú vzájomnému poškodeniu. Predávané preložky ponúkame v rámci radu BALBOX CARGO. Kvalita lepenky je garantovaná, rovnako ako jednoduchá kombinovateľnosť s ďalšími produktmi obalovej stavebnice. Kontaktujte nás, ak máte záujem o iné rozmery, iný materiál alebo ak potrebujete fixáciu z preložiek.
Produkt obsiahnutý v článkoch
5VVL – Päťvrstvové krabice, čo vydržia. Predstavujeme obaly do nepohody.
Čítať viac
Návod, ako zabaliť ťažký alebo rozmerný tovar, aby sa cestou k zákazníkom nepoškodil.
Ako zabaliť obraz alebo rozmerný plochý produkt
Čítať viac
Potrebujete baliť obrazy alebo väčšie ploché produkty? Prinášame obrazový návod.
Ako zabaliť tovar na paletu
Čítať viac
Dodržiavajte tieto jednoduché zásady a zabalíte svoj tovar bezpečne a rýchlo.