Papierová rola pre stroj na výrobu bublinkového papiera š.300 mm; návin 500 m, 80g
Nakúpte viac a ušetríte
od 1 ks
45,04 €/ks
sleva
0%
od 10 ks
42,79 €/ks
sleva
5%
42,79 €
bez DPH
Skladom viac ako
10
ks.
Môžete mať: piatok 22. 5.
Doprava ZADARMO pri nákupe nad 199 €
Papierová rola pre stroj na výrobu bublinkového papiera š.300 mm; návin 500 m, 80g
Prírodný materiál: biologicky rozložiteľný a šetrný k životnému prostrediu
Všestranné použitie: ideálne na balenie predmetov alebo vyplnenie priestoru s vynikajúcim tlmiacim účinkom
Vlastnosti produktu
| návin | 500 m |
| materiál | papier |
| farba | hnedá |
| hmotnosť | 13 kg |
| gramáž | 80 g/m2 |
| šírka | 300 mm |
| priemer kotúča | 286 mm |
| ekologické | áno |
| colná nomenklatúra | 48239085 |
| produkt nájdete v kategóriách |
|
Našli ste chybu? Pošlite nám informáciu.