Fixačný papier Fillpak TT Green Line, 70 g/m2, šírka 380 mm/360 m
Nakúpte viac a ušetríte
od 1 ks
50,39 €/ks
sleva
0%
od 12 ks
45,35 €/ks
sleva
10%
od 24 ks
42,83 €/ks
sleva
15%
48 ks
40,31 €/ks
sleva
20%
40,31 €
bez DPH
Skladom viac ako
1 000
ks.
Môžete mať: utorok 19. 5.
Doprava ZADARMO pri nákupe nad 199 €
Fixačný papier Fillpak TT Green Line, 70 g/m2, šírka 380 mm/360 m
Papierová fixácia, ktorá vzniká priamo v mieste balení produktu strojovým stláčaním špeciálneho papiera.
- jednoduchý a rýchly spôsob balenia
- vypĺňa voľný priestor v obale
- dokonale chráni pred nárazmi a otrasmi
- jednoduchá integrácia do baliacej linky
- fixácia vždy k dispozícii
- 100% recyklovateľný papier - ekologicky šetrný spôsob balenia
- pri balení nevzniká žiadny odpad
- výrazná celková úspora nákladov
- úspora miesta na skladovanie
- papier do fixačného stroja FillPak TT alebo FillPak TTC
- farba papiera sa môže mierne líšiť, nemá vplyv na kvalitu papiera
Vlastnosti produktu
| šírka | 380 mm |
| návin | 360 m |
| materiál | papír greenline (100% podíl recyklovaného materiálu) |
| farba | hnedá |
| hmotnosť | 10 kg |
| gramáž | 70 g/m2 |
| objem vyrobenej fixácie | 1,5 m3 |
| paletizácia | 48 ks |
| určené pre stroj | Fillpak TT, Fillpak TT Cutter |
| ekologické | áno |
| colná nomenklatúra | 48043158 |
| produkt nájdete v kategóriách |
|
Našli ste chybu? Pošlite nám informáciu.
Produkt obsiahnutý v článkoch
10 tipov, ako ušetriť na obaloch
Čítať viac
Prinášame praktické tipy na úsporu za obaly, ktoré naozaj fungujú.
Ekologické obaly lacno: konkrétne ukážky
Čítať viac
Predstavujeme obaly, ktoré šetria životné prostredie a zároveň sú cenovo porovnateľné. Baliť „EKO“ sa oplatí.
Ako zabaliť krehký tovar
Čítať viac
I veľmi krehký tovar je možné bezpečne prepravovať a zasielať. Musíte však použiť tie správne obaly.