Páska samolepiaca krycia 50x33 PVC - montážna žltá
Nakúpte viac a ušetríte
od 6 ks
3,93 €/ks
sleva
0%
od 36 ks
3,74 €/ks
sleva
5%
od 72 ks
3,54 €/ks
sleva
10%
od 108 ks
3,34 €/ks
sleva
15%
3,34 €
bez DPH
Skladom 96
ks.
Môžete mať: pondelok 1. 6.
Doprava ZADARMO pri nákupe nad 199 €
Páska samolepiaca krycia 50x33 PVC - montážna žltá
- krycia montážna PVC páska pre stavebníctvo a priemysel
- ani po dlhom čase nezanechá po odlepení žiadne stopy lepidla
- ochrana plochy pred zasiahnutím nátermi či nečistotami
- nutná pomôcka pre maliarov a lakovačov
- lepidlo solvent - zo všetkých typov lepidiel je solvent najvhodnejšie na použitie v prašnom prostredí, ale lepený povrch musí byť vždy dôkladne očistený, aby sa páska spojila s produktmi, nie s prachom
Pre jednoduchšiu manipuláciu s páskou je možné zakúpiť odvíjač
Ďalšie druhy lepiacich pások nájdete v kategórii: lepiace pásky
Vlastnosti produktu
| šírka | 48(50) mm |
| návin | 33 m |
| materiál | polyvinylchlorid (PVC) |
| lepidlo | solvent |
| farba | žltá |
| typ | ručná |
| priemer dutinky | 76 mm |
| optimálna aplikačná teplota | 15-21 °C |
| vhodné do prašného prostredia | áno - po dôkladnom vyčistení povrchu |
| vhodné do mrazu | áno |
| colná nomenklatúra | 39191012 |
| produkt nájdete v kategóriách |
|
Našli ste chybu? Pošlite nám informáciu.