Páska viazacia PP šírka 12x0,55 mm návin 3000 m dutinka 200 mm polypropylénová
Nakúpte viac a ušetríte
od 1 ks
63,92 €/ks
sleva
0%
od 2 ks
61,37 €/ks
sleva
4%
od 3 ks
58,81 €/ks
sleva
8%
od 4 ks
56,25 €/ks
sleva
12%
od 5 ks
52,42 €/ks
sleva
18%
52,42 €
bez DPH
Skladom viac ako
10
ks.
Môžete mať: utorok 19. 5.
Doprava ZADARMO pri nákupe nad 199 €
Páska viazacia PP šírka 12x0,55 mm návin 3000 m dutinka 200 mm polypropylénová
- umožňujú bezpečné a rýchle zviazanie tovaru
- na páskovanie krabíc a fixovanie obalov na paletách a v dopravných prostriedkoch
- ručné aj strojové aplikácie
- nízke náklady na zabalenie palety
- v kombinácii s rôznymi ochrannými prvkami (papierové hrany, plastové rohy) nepoškodzuje výrobky a obaly
Vlastnosti produktu
| šírka | 12 mm |
| návin | 3000 m |
| materiál | polypropylen (PP) |
| farba | čierna |
| hrúbka materiálu | 0,55 mm |
| pevnosť v ťahu | 1,17 kN |
| používaná spona | VS PP 12, VS PP 13 |
| priemer dutinky | 200 mm |
| colná nomenklatúra | 39202080 |
| produkt nájdete v kategóriách |
|
Našli ste chybu? Pošlite nám informáciu.