Preložka kartónová 290x190 3VVL
Nakúpte viac a ušetríte
od 50 ks
0,15 €/ks
sleva
0%
od 150 ks
0,14 €/ks
sleva
4%
od 300 ks
0,14 €/ks
sleva
8%
od 600 ks
0,13 €/ks
sleva
12%
0,13 €
bez DPH
Skladom viac ako
1 000
ks.
Môžete mať: utorok 19. 5.
Doprava ZADARMO pri nákupe nad 199 €
Preložka kartónová 290x190 3VVL
- zpevnenie ochrannej vrstvy vo vnútri krabice
- zlepšenie možnosti stohovania
- oddelenie jednotlivých produktov
- možnosť zákazkovej výroby
Vlastnosti produktu
| rozmery: | 190x290x3 mm |
| dĺžka vonkajšia | 190 mm |
| šírka vonkajšia | 290 mm |
| materiál | vlnitá lepenka |
| druh lepenky | 3VVL |
| farba | hnedá |
| množstvo na palete | 8800 ks |
| ekologické | áno |
| produkt nájdete v kategóriách |
|
Našli ste chybu? Pošlite nám informáciu.