Preložka kartónová na pol palety 775x575 3VVL
od 10 ks
0,48 €/ks
Akcia
od 10 ks
0,43 €/ks
sleva
12%
0,43 €
bez DPH
Skladom viac ako
1 000
ks.
Môžete mať: utorok 19. 5.
Doprava ZADARMO pri nákupe nad 199 €
Preložka kartónová na pol palety 775x575 3VVL
- zlepšenie stability paletovej jednotky
- zlepšenie možnosti stohovania
- oddelenie jednotlivých produktov
- možnosť zákazkovej výroby
Vlastnosti produktu
| rozmery: | 575x775x3 mm |
| dĺžka vonkajšia | 575 mm |
| šírka vonkajšia | 775 mm |
| materiál | vlnitá lepenka |
| druh lepenky | 3VVL |
| farba | hnedá |
| množstvo na palete | 1200 ks |
| ekologické | áno |
| colná nomenklatúra | 48229000 |
| produkt nájdete v kategóriách |
|
Našli ste chybu? Pošlite nám informáciu.
Kartónové preložky sa používajú na zabezpečenie alebo paletizáciu produktov. Obvykle sa nimi prekladajú jednotlivé vrstvy produktov alebo krabíc na palete, čím sa jednoducho a lacno zvýši stabilita a možnosti stohovania celej paletovej jednotky. Preložky z lepenky sa taktiež často aplikujú priamo medzi produkty, kde zamedzujú vzájomnému poškodeniu. Predávané preložky ponúkame v rámci radu BALBOX CARGO. Kvalita lepenky je garantovaná, rovnako ako jednoduchá kombinovateľnosť s ďalšími produktmi obalovej stavebnice. Kontaktujte nás, ak máte záujem o iné rozmery, iný materiál alebo ak potrebujete fixáciu z preložiek.
Produkt obsiahnutý v článkoch
5VVL – Päťvrstvové krabice, čo vydržia. Predstavujeme obaly do nepohody.
Čítať viac
Návod, ako zabaliť ťažký alebo rozmerný tovar, aby sa cestou k zákazníkom nepoškodil.
Ako zabaliť obraz alebo rozmerný plochý produkt
Čítať viac
Potrebujete baliť obrazy alebo väčšie ploché produkty? Prinášame obrazový návod.
Ako zabaliť tovar na paletu
Čítať viac
Dodržiavajte tieto jednoduché zásady a zabalíte svoj tovar bezpečne a rýchlo.