Univerzálny zásielkový obal - 380x280x-100
od 1 BAL
28,56 €/BAL
1,43 €/ks
Výpredaj
od 1 BAL
19,22 €/BAL
0,95 €/ks
sleva
33%
0,96 €
bez DPH
Skladom
2
BAL.
Môžete mať: utorok 19. 5.
Doprava ZADARMO pri nákupe nad 199 €
Univerzálny zásielkový obal - 380x280x-100
- jednoduché a rýchle balenie
- zvýšená ochrana hrán a rohov
- nastaviteľná výška
- jednoduchá prispôsobiteľnosť
- samolepiaci uzáver
- otváranie trhacou páskou
Vlastnosti produktu
| vonkajší rozmer: | 430x300x100 mm - dôležité rozmery na paletizáciu |
| vnútorný rozmer: | 380x290x80 mm - porovnajte s rozmermi svojho tovaru |
| materiál | 3VVL - mikrovlnná |
| farba | hnedá |
| hmotnosť | 192 g |
| hmotnosť balenia | 3,86 kg |
| balenie | 20 ks |
| množstvo na palete | 1800 ks |
| s lepiacou páskou | áno |
| rýchlouzatváracie | áno |
| výškovo nastaviteľné | áno |
| s odtrhávacou páskou | áno |
| ekologické | áno |
| certifikácia FSC® | áno |
| colná nomenklatúra | 48191000 |
| produkt nájdete v kategóriách |
|
Našli ste chybu? Pošlite nám informáciu.
Produkt obsiahnutý v článkoch
Ako zabaliť knihu 📖
Čítať viac
Návod, ako zabaliť knihu krok za krokom: darčekové aj prepravné obaly.
10 tipov, ako ušetriť na obaloch
Čítať viac
Prinášame praktické tipy na úsporu za obaly, ktoré naozaj fungujú.