Univerzálny zásielkový obal - DVD, Bluray 147x129x55 z vlnitej lepenky
Nakúpte viac a ušetríte
od 0 BAL
10,55 €/BAL
sleva
0%
od 50 BAL
9,50 €/BAL
sleva
10%
Produkt vypredaný a bol nahradený.
V košíku máte
Doprava ZADARMO pri nákupe nad 199 €
Vhodné alternatívy
Kód produktu: CP 010.01
Skladom
od 0,31 €
Kód produktu: CP 015.02
Skladom
od 0,33 €
Kód produktu: CP 012.00
Skladom
od 0,31 €
Univerzálny zásielkový obal - DVD, Bluray 147x129x55 z vlnitej lepenky
- jednoduché a rýchle balenie
- zvýšená ochrana hrán a rohov
- nastaviteľná výška
- jednoduchá prispôsobiteľnosť
- samolepiaci uzáver
- otváranie trhacou páskou
- vhodné na posielanie CD, DVD, Blu-Ray diskov v plastovej krabičke
Vlastnosti produktu
| vonkajší rozmer: | 198x135x63 mm - dôležité rozmery na paletizáciu |
| vnútorný rozmer: | 147x129x55 mm - porovnajte s rozmermi svojho tovaru |
| materiál | vlnitá lepenka |
| druh lepenky | 3VVL |
| formát | CD, DVD |
| farba | hnedá |
| hmotnosť | 55 g |
| balenie | 20 ks |
| množstvo na palete | 5040 ks |
| s lepiacou páskou | áno |
| rýchlouzatváracie | áno |
| výškovo nastaviteľné | áno |
| s odtrhávacou páskou | áno |
| ekologické | áno |
| na knihy | áno |
| colná nomenklatúra | 48191000 |
| produkt nájdete v kategóriách |
|
Našli ste chybu? Pošlite nám informáciu.
Produkt obsiahnutý v článkoch
Ako zabaliť knihu 📖
Čítať viac
Návod, ako zabaliť knihu krok za krokom: darčekové aj prepravné obaly.
Obaly pre e-shopy
Čítať viac
Prevádzkujete e-shop a potrebujete obaly pre efektívnu a lacnú rozosielku? Prinášame niekoľko tipov, ako na to.
Balenie kníh a plochého tovaru môže byť jednoduché a rýchle
Čítať viac
Poradíme Vám, ako na to. Vyskúšajte naše obaly na zasielanie kníh a ďalších plochých produktov.