Zásielková krabica C5 230x165x115 REVERSE
Nakúpte viac a ušetríte
od 0 BAL
11,59 €/BAL
sleva
0%
od 5 BAL
11,01 €/BAL
sleva
5%
od 10 BAL
10,43 €/BAL
sleva
10%
Produkt vypredaný a bol nahradený.
V košíku máte
Doprava ZADARMO pri nákupe nad 199 €
Vhodné alternatívy
Kód produktu: UZO 04
Skladom
od 0,55 €
Kód produktu: KT 3 505
Skladom
od 0,55 €
Kód produktu: KT 3 56
Skladom
od 0,62 €
Kód produktu: KT 3 57
Skladom
od 0,70 €
Zásielková krabica C5 230x165x115 REVERSE
Nové inovatívne zásielkové krabice na obojsmerné zasielanie.
- 2-násobné uzatváranie - unikátny systém samolepiacich a odtrhávacích pások
- efektívna manipulácia - až o 70 % rýchlejšie zloženie než v prípade bežnej krabice
- rýchle a jednoduché otváranie vďaka odtrhávacej perforovanej páske
- kvalitná konštrukcia z 3-vrstvovej lepenky - zvýšená ochrana hrán produktov
- reprezentatívny vzhľad
- 100 % recyklovateľnosť
Vlastnosti produktu
| vonkajší rozmer: | 235x170x130 mm - dôležité rozmery na paletizáciu |
| vnútorný rozmer: | 230x165x115 mm - porovnajte s rozmermi svojho tovaru |
| materiál | vlnitá lepenka |
| druh lepenky | 3VVL |
| formát | C5 |
| farba | hnedá |
| hmotnosť | 100 g |
| balenie | 20 ks |
| množstvo na palete | 2040 ks |
| s lepiacou páskou | áno |
| s odtrhávacou páskou | áno |
| ekologické | áno |
| colná nomenklatúra | 48191000 |
| produkt nájdete v kategóriách |
|
Našli ste chybu? Pošlite nám informáciu.