Zásielkový tubus B0+ z vlnitej lepenky - 105x105x1170
Nakúpte viac a ušetríte
Výpredaj
od 0 BAL
16,70 €/BAL
1,60 €/ks
sleva
0%
Výpredaj
od 5 BAL
16,03 €/BAL
1,60 €/ks
sleva
4%
Výpredaj
od 10 BAL
14,70 €/BAL
1,40 €/ks
sleva
12%
Výpredaj
od 20 BAL
13,86 €/BAL
1,30 €/ks
sleva
17%
Produkt vypredaný a bol nahradený.
Doprava ZADARMO pri nákupe nad 199 €
Vhodné alternatívy
Kód produktu: CP 072.08
Skladom
od 1,47 €
Zásielkový tubus B0+ z vlnitej lepenky - 105x105x1170
Tubusy vhodné na zasielanie plagátov, fotografií, bannerov, kalendárov a ďalších podlhovastých produktov.
- maximálna stabilita vďaka priečnej klope
- kvalitná konštrukcia z 3VVL lepenky
- jednoduché a intuitívne skladanie - úspora času
- bezpečné uzavretie vďaka samolepiacemu uzáveru
- jednoduché otváranie vďaka odtrhávacej perforovanej páske
- reprezentatívny vzhľad
- 100 % recyklovateľnosť
Vlastnosti produktu
| vonkajší rozmer: | 110x110x1190 mm - dôležité rozmery na paletizáciu |
| vnútorný rozmer: | 105x105x1170 mm - porovnajte s rozmermi svojho tovaru |
| materiál | vlnitá lepenka |
| druh lepenky | 3VVL |
| formát | B0+ |
| farba | hnedá |
| objem obalu | 12,9 l |
| hmotnosť | 327 g |
| vyhotovenie | hranol se čtvercovou podstavou |
| typ | hranatý |
| balenie | 10 ks |
| vnútorný priemer | 105 mm |
| množstvo na palete | 520 ks |
| s lepiacou páskou | áno |
| rýchlouzatváracie | áno |
| s odtrhávacou páskou | áno |
| ekologické | áno |
| colná nomenklatúra | 48191000 |
| produkt nájdete v kategóriách |
|
Našli ste chybu? Pošlite nám informáciu.
Produkt obsiahnutý v článkoch
Obaly vhodné na zasielanie kalendárov
Čítať viac
Zháňate obaly na zasielanie kalendárov, diárov a iných plochých produktov? Pozrite sa na našu ponuku.
4 dobré rady pre rýchle, kvalitné a eco-friendly balenie
Čítať viac
Ako na kvalitný obal, do ktorého sa rýchlo zabalí tovar a zároveň neškodí životnému prostrediu? Máme tip!