Zošívačka kartonážna P6C-8 mechanická na spony STCR5019
Nakúpte viac a ušetríte
od 1 ks
50,54 €/ks
sleva
0%
od 2 ks
48,01 €/ks
sleva
5%
48,01 €
bez DPH
Skladom viac ako
10
ks.
Môžete mať: utorok 19. 5.
Doprava ZADARMO pri nákupe nad 199 €
Zošívačka kartonážna P6C-8 mechanická na spony STCR5019
Najobľúbenejšie silné mechanické kliešte. Zošívajú široké spony, ktoré zaisťujú väčšiu odolnosť proti vytrhnutiu zošitého materiálu.
- Silné mechanické zošívacie kliešte
- Vhodné aj na náročné použitie v skladoch a výrobe
- Zošívanie papiera, izolačných fólií, látky, kartónu, netkaných textílií, gumy, sieťoviny a pod.
Vlastnosti produktu
| rozmery: | 200x34x87 mm |
| dĺžka spony | 6 a 10 mm |
| materiál | zinkovaná oceľ – hliník – antikoro |
| hmotnosť | 0,43 kg |
| použitie | zošívanie od hrany až 70 mm |
| vyhotovenie | mechanická |
| používaná spona | SPO STH 10, SPO STH 6 |
| kapacita zásobníka | 80 ks |
| šírka chrbta spony | 11,5 mm |
| colná nomenklatúra | 84671900 |
| produkt nájdete v kategóriách |
|
Našli ste chybu? Pošlite nám informáciu.