Sponkovacie kladivo RPF 14 pre spony 6 - 14 mm
Nakúpte viac a ušetríte
od 1 ks
79,58 €/ks
sleva
0%
od 2 ks
75,60 €/ks
sleva
5%
75,60 €
bez DPH
Do 21 dní skladom.
Doprava ZADARMO pri nákupe nad 199 €
Sponkovacie kladivo RPF 14 pre spony 6 - 14 mm
- jednoduché použitie aj pri náročných aplikáciách
- robustná, odolná konštrukcia
- patentovaný rýchloupínací mechanizmus
- tlmiaca doska zabráni poškodeniu pracovného materiálu
- ergonomický tvar
- použitie na prichytenie kartónu, fólií, tenkých plastov a ďalších materiálov
- veľký ochranný kryt
Vlastnosti produktu
| rozmery: | 410x40x100 mm |
| dĺžka spony | 6-14 mm |
| hmotnosť | 1000 g |
| vyhotovenie | mechanická |
| používaná spona | M1 10/14 (6, 8,10,12 a 14 mm) |
| kapacita zásobníka | 168 |
| šírka chrbta spony | 10,6 mm |
| valcovanie spôn | 0,50 x 1,25 mm |
| colná nomenklatúra | 84401030 |
| produkt nájdete v kategóriách |
|
Našli ste chybu? Pošlite nám informáciu.