Spona do zošívačky JK 561-15 (balenie 2500 ks)
Nakúpte viac a ušetríte
od 1 BAL
18,49 €/BAL
0,01 €/ks
sleva
0%
od 2 BAL
17,56 €/BAL
0,01 €/ks
sleva
5%
od 5 BAL
16,64 €/BAL
0,01 €/ks
sleva
10%
od 10 BAL
15,71 €/BAL
0,01 €/ks
sleva
15%
od 20 BAL
14,79 €/BAL
0,01 €/ks
sleva
20%
0,01 €
bez DPH
Skladom 47
BAL.
Môžete mať: streda 27. 5.
Doprava ZADARMO pri nákupe nad 199 €
Spona do zošívačky JK 561-15 (balenie 2500 ks)
- originálne spony JOSEF KIHLBERG
- kvalitné spony do manuálnej aj pneumatickej sponkovačky
- vyrobené z ocele potiahnutej meďou
Vlastnosti produktu
| dĺžka spony | 15 mm |
| materiál | ocel |
| použitie | do zošívačiek JK c.561M, JK c.561PN |
| balenie | 2500 ks |
| šírka chrbta spony | 32,1 mm |
| valcovanie spôn | 0,9 x 1,9 mm |
| povrchová úprava | galvanizácia meďou |
| colná nomenklatúra | 83052000 |
| produkt nájdete v kategóriách |
|
Našli ste chybu? Pošlite nám informáciu.