Sponkovačka ručná M1 10/14 pre spony 6 - 14mm
Nakúpte viac a ušetríte
od 1 ks
53,53 €/ks
sleva
0%
od 2 ks
42,82 €/ks
sleva
20%
42,82 €
bez DPH
Skladom 3
ks.
Môžete mať: štvrtok 28. 5.
Doprava ZADARMO pri nákupe nad 199 €
Sponkovačka ručná M1 10/14 pre spony 6 - 14mm
- mechanická sponkovačka
- určená na ľahké sponkovacie práce
- robustné a odolné celokovové teleso
- mechanický nastavovač na nastavenie sily úderu
- použitie pre textílie, fólie, papier a ďalšie materiály
Vlastnosti produktu
| rozmery: | 180x152x27 mm |
| dĺžka spony | 6-14 mm |
| hmotnosť | 870 g |
| vyhotovenie | mechanická |
| používaná spona | M1 10/14 (6, 8,10,12 a 14 mm) |
| kapacita zásobníka | 100 ks |
| šírka chrbta spony | 10,6 mm |
| valcovanie spôn | 1,27 x 0,53 mm |
| colná nomenklatúra | 84401030 |
| produkt nájdete v kategóriách |
|
Našli ste chybu? Pošlite nám informáciu.