Bublinková obálka G, ružová
Nakúpte viac a ušetríte
od 1 BAL
41,20 €/BAL
0,41 €/ks
sleva
0%
od 3 BAL
37,08 €/BAL
0,37 €/ks
sleva
10%
od 5 BAL
35,02 €/BAL
0,35 €/ks
sleva
15%
od 7 BAL
32,96 €/BAL
0,33 €/ks
sleva
20%
0,33 €
bez DPH
Skladom 13
BAL.
Môžete mať: pondelok 1. 6.
Doprava ZADARMO pri nákupe nad 199 €
Bublinková obálka G, ružová
Pošlite farby do sveta! Štýlové farebné bublinkové obálky spoľahlivo ochránia vaše zásielky. Praktický samolepiaci uzáver s krycou páskou zaručuje pevné a jednoduché uzavretie. Výrazný dizajn zároveň pomáha vašim zásielkam vyniknúť.
- chráni pred nárazmi a otrasmi
- samolepiaci uzáver
Vlastnosti produktu
| dĺžka vnútorná | 230 mm |
| šírka vnútorná | 340 mm |
| dĺžka vonkajšia | 250 mm |
| šírka vonkajšia | 350 mm |
| formát | A4+ |
| farba | ružová |
| balenie | 100 ks |
| tolerancia | +-3 mm |
| colná nomenklatúra | 48171000 |
| produkt nájdete v kategóriách |
|
Našli ste chybu? Pošlite nám informáciu.