Kartónová krabica 450x450x600 5VVL chlopňová
Nakúpte viac a ušetríte
od 0 ks
2,97 €/ks
Výpredaj
od 0 ks
1,80 €/ks
sleva
39%
Výpredaj
120 ks
1,80 €/ks
sleva
39%
Produkt vypredaný a bol nahradený.
Doprava ZADARMO pri nákupe nad 199 €
Vhodné alternatívy
Kód produktu: KK 50 021
Skladom
od 2,50 €
Kartónová krabica 450x450x600 5VVL chlopňová
- zaručené pevnostné parametre
- optimálna stabilita
- stohovateľnosť
- univerzálne použitie
- jednoduchý a lacný obal
- dodávky v plochom stave
Vlastnosti produktu
| vonkajší rozmer: | 450x450x600 mm - dôležité rozmery na paletizáciu |
| vnútorný rozmer: | 436x436x572 mm - porovnajte s rozmermi svojho tovaru |
| materiál | vlnitá lepenka |
| druh lepenky | 5VVL |
| FEFCO | 0201 |
| farba | hnedá |
| objem obalu | 108,73 l |
| potlač | FSC®, PAP20, EAN, QR |
| hmotnosť | 1,075 kg |
| množstvo na palete | 120 ks |
| certifikácia FSC® | áno |
| colná nomenklatúra | 48191000 |
| produkt nájdete v kategóriách |
|
Našli ste chybu? Pošlite nám informáciu.