Krabica chlopňová 250x250x190 3VVL
Nakúpte viac a ušetríte
od 25 ks
0,51 €/ks
sleva
0%
od 200 ks
0,49 €/ks
sleva
4%
od 400 ks
0,47 €/ks
sleva
8%
od 800 ks
0,43 €/ks
sleva
16%
1 100 ks
0,35 €/ks
sleva
32%
0,35 €
bez DPH
Skladom 3 375
ks.
Môžete mať: utorok 26. 5.
Doprava ZADARMO pri nákupe nad 199 €
Krabica chlopňová 250x250x190 3VVL
Kvalitná trojvrstvová kartónová krabica
- zaručené pevnostné parametre
- optimálna stabilita
- univerzálne použitie
- jednoduchý a lacný obal
- dodávky v plochom stave
Viac rozmerov a typov môžete nájsť v kategórii: kartónové krabice
Vlastnosti produktu
| vonkajší rozmer: | 250x250x190 mm - dôležité rozmery na paletizáciu |
| vnútorný rozmer: | 244x244x178 mm - porovnajte s rozmermi svojho tovaru |
| materiál | vlnitá lepenka |
| druh lepenky | 3VVL |
| FEFCO | 0201 |
| farba | hnedá |
| objem obalu | 10,6 l |
| potlač | FSC®, PAP20, EAN, QR |
| hmotnosť | 0,166 kg |
| množstvo na palete | 1100 ks |
| ekologické | áno |
| certifikácia FSC® | áno |
| colná nomenklatúra | 48191000 |
| produkt nájdete v kategóriách |
|
Našli ste chybu? Pošlite nám informáciu.
Produkt obsiahnutý v článkoch
Obaly pre e-shopy
Čítať viac
Prevádzkujete e-shop a potrebujete obaly pre efektívnu a lacnú rozosielku? Prinášame niekoľko tipov, ako na to.