Krabica chlopňová 300x300x300 3VVL
Nakúpte viac a ušetríte
od 25 ks
0,76 €/ks
sleva
0%
od 100 ks
0,73 €/ks
sleva
4%
od 400 ks
0,70 €/ks
sleva
8%
550 ks
0,56 €/ks
sleva
26%
0,56 €
bez DPH
Skladom viac ako
1 000
ks.
Môžete mať: utorok 19. 5.
Doprava ZADARMO pri nákupe nad 199 €
Krabica chlopňová 300x300x300 3VVL
Kvalitná trojvrstvová kartónová krabica
- zaručené pevnostné parametre
- optimálna stabilita
- univerzálne použitie
- jednoduchý a lacný obal
- dodávky v plochom stave
Viac rozmerov a typov môžete nájsť v kategórii: kartónové krabice
Vlastnosti produktu
| vonkajší rozmer: | 300x300x300 mm - dôležité rozmery na paletizáciu |
| vnútorný rozmer: | 294x294x288 mm - porovnajte s rozmermi svojho tovaru |
| materiál | vlnitá lepenka |
| druh lepenky | 3VVL |
| FEFCO | 0201 |
| farba | hnedá |
| objem obalu | 24,89 l |
| potlač | FSC®, PAP20, EAN, QR |
| hmotnosť | 0,358 kg |
| množstvo na palete | 550 ks |
| ekologické | áno |
| certifikácia FSC® | áno |
| colná nomenklatúra | 48191000 |
| produkt nájdete v kategóriách |
|
Našli ste chybu? Pošlite nám informáciu.
Produkt obsiahnutý v článkoch
Obaly pre e-shopy
Čítať viac
Prevádzkujete e-shop a potrebujete obaly pre efektívnu a lacnú rozosielku? Prinášame niekoľko tipov, ako na to.