Krabica klopová 600x300x200 3VVL
Nakúpte viac a ušetríte
od 25 ks
0,87 €/ks
sleva
0%
od 100 ks
0,80 €/ks
sleva
8%
od 400 ks
0,73 €/ks
sleva
16%
550 ks
0,65 €/ks
sleva
26%
0,65 €
bez DPH
Skladom 2 200
ks.
Môžete mať: utorok 26. 5.
Doprava ZADARMO pri nákupe nad 199 €
Krabica klopová 600x300x200 3VVL
Kvalitná trojvrstvová kartónová krabica
- zaručené pevnostné parametre
- optimálna stabilita
- stohovateľnosť
- univerzálne použitie
- jednoduchý a lacný obal
- dodávky v plochom stave
Viac rozmerov a typov môžete nájsť v kategórii: kartónové krabice
Vlastnosti produktu
| vonkajší rozmer: | 600x300x200 mm - dôležité rozmery na paletizáciu |
| vnútorný rozmer: | 594x294x191 mm - porovnajte s rozmermi svojho tovaru |
| materiál | vlnitá lepenka |
| druh lepenky | 3VVL |
| farba | hnedá |
| objem obalu | 33,36 l |
| potlač | PAP 20, FSC® |
| hmotnosť | 346,41 g |
| množstvo na palete | 550 ks |
| ekologické | áno |
| certifikácia FSC® | áno |
| colná nomenklatúra | 48191000 |
| produkt nájdete v kategóriách |
|
Našli ste chybu? Pošlite nám informáciu.
Produkt obsiahnutý v článkoch