Krabica klopová 600x300x300 3VVL
Nakúpte viac a ušetríte
od 25 ks
1,10 €/ks
sleva
0%
od 100 ks
1,01 €/ks
sleva
8%
od 200 ks
0,92 €/ks
sleva
16%
275 ks
0,81 €/ks
sleva
26%
0,81 €
bez DPH
Skladom 1 000
ks.
Môžete mať: utorok 26. 5.
Doprava ZADARMO pri nákupe nad 199 €
Krabica klopová 600x300x300 3VVL
Kvalitná trojvrstvová kartónová krabica
- zaručené pevnostné parametre
- optimálna stabilita
- stohovateľnosť
- univerzálne použitie
- jednoduchý a lacný obal
- dodávky v plochom stave
Viac rozmerov a typov môžete nájsť v kategórii: kartónové krabice
Vlastnosti produktu
| vonkajší rozmer: | 600x300x300 mm - dôležité rozmery na paletizáciu |
| vnútorný rozmer: | 594x294x294 mm - porovnajte s rozmermi svojho tovaru |
| materiál | vlnitá lepenka |
| druh lepenky | 3VVL |
| farba | hnedá |
| objem obalu | 50,82 l |
| potlač | PAP 20, FSC® |
| hmotnosť | 417,91 g |
| množstvo na palete | 275 ks |
| ekologické | áno |
| certifikácia FSC® | áno |
| colná nomenklatúra | 48191000 |
| produkt nájdete v kategóriách |
|
Našli ste chybu? Pošlite nám informáciu.
Produkt obsiahnutý v článkoch