Stretch fólia strojná biela 500mm/23µm/prieťažnosť 150%
Nakúpte viac a ušetríte
od 1 role
91,98 €/role
sleva
0%
od 15 rolí
82,78 €/role
sleva
10%
82,78 €
bez DPH
Skladom 16
rolí.
Môžete mať: štvrtok 28. 5.
Doprava ZADARMO pri nákupe nad 199 €
Stretch fólia strojná biela 500mm/23µm/prieťažnosť 150%
Strojná stretch fólia je určená na balenie na ovinovacích strojoch. Najčastejšie sa používa na balenie paletových zásielok, kde fixuje a chráni tovar na palete.
- fixácia a ochrana tovaru na paletách
- garantovaný návin
- je možné použiť na akomkoľvek baliacom stroji
- nízke náklady oproti ručnému baleniu
Vlastnosti produktu
| šírka kotúča | 500 mm |
| návin | 1550 m |
| materiál | polyethylen (LLDPE) |
| farba | biela |
| hmotnosť | 18 kg |
| hrúbka materiálu | 23 µm |
| použitie | strojové |
| hmotnosť dutinky | 1,6 kg |
| hmotnosť fólie | 16,4 kg |
| prieťažnosť | 150% |
| colná nomenklatúra | 39211900 |
| produkt nájdete v kategóriách |
|
Našli ste chybu? Pošlite nám informáciu.
Produkt obsiahnutý v článkoch
Ako baliť so stretch fóliou
Čítať viac
Návod ako baliť so stretch fóliou ručne aj pomocou ovinovacieho stroja
Ako vybrať stretch fóliu
Čítať viac
Na čo sa zamerať pri výbere ručných stretch fólií. Praktické rady pre výber kvalitnej fólie za rozumnú cenu.