Papierová rola pre stroj na výrobu bublinkového papiera š.600 mm; návin 700 m, 80g
Nakúpte viac a ušetríte
od 1 ks
118,02 €/ks
sleva
0%
od 10 ks
106,22 €/ks
sleva
10%
106,22 €
bez DPH
Skladom 14
ks.
Môžete mať: utorok 26. 5.
Doprava ZADARMO pri nákupe nad 199 €
Papierová rola pre stroj na výrobu bublinkového papiera š.600 mm; návin 700 m, 80g
Prírodný materiál: biologicky rozložiteľný a šetrný k životnému prostrediu
Všestranné použitie: ideálne na balenie predmetov alebo vyplnenie priestoru s vynikajúcim tlmiacim účinkom
Vlastnosti produktu
| návin | 700 m |
| materiál | papier |
| farba | hnedá |
| hmotnosť | 33,6 kg |
| gramáž | 80 g/m2 |
| šírka | 600 mm |
| ekologické | áno |
| colná nomenklatúra | 48239085 |
| produkt nájdete v kategóriách |
|
Našli ste chybu? Pošlite nám informáciu.
Produkt obsiahnutý v článkoch
10 tipov, ako ušetriť na obaloch
Čítať viac
Prinášame praktické tipy na úsporu za obaly, ktoré naozaj fungujú.
Ekologické obaly lacno: konkrétne ukážky
Čítať viac
Predstavujeme obaly, ktoré šetria životné prostredie a zároveň sú cenovo porovnateľné. Baliť „EKO“ sa oplatí.