Páska samolepiaca PP 48x66, Havana - TICHÁ (AKRYLAT)
Nakúpte viac a ušetríte
od 6 ks
1,48 €/ks
sleva
0%
od 36 ks
1,42 €/ks
sleva
4%
od 144 ks
1,36 €/ks
sleva
8%
od 252 ks
1,30 €/ks
sleva
12%
od 360 ks
1,21 €/ks
sleva
18%
1,21 €
bez DPH
Skladom viac ako
1 000
ks.
Môžete mať: utorok 19. 5.
Doprava ZADARMO pri nákupe nad 199 €
Páska samolepiaca PP 48x66, Havana - TICHÁ (AKRYLAT)
- veľmi silná vrstva lepidla - AKRYLÁT
- materiál pásky - POLYPROPYLÉN
- akrylátové lepidlo odolné voči teplotným zmenám od +5 °C do +45 °C
- odolnosť proti UV žiareniu
Náhrada za pôvodnú LP 50 Hava PP Tiger
Pre jednoduchšiu manipuláciu s páskou je možné zakúpiť odvíjač
Ďalšie druhy lepiacich pások nájdete v kategórii: lepiace pásky
Vlastnosti produktu
| šírka | 48(50) mm |
| návin | 66 m |
| materiál | polypropylen (PP) |
| lepidlo | akrylát (tichá) |
| farba | hnedá |
| vyhotovenie | tichá |
| typ | ručná |
| priemer dutinky | 76 mm |
| hrúbka pásky | 28 µm |
| optimálna aplikačná teplota | 18-25 °C |
| colná nomenklatúra | 39191080 |
| produkt nájdete v kategóriách |
|
Našli ste chybu? Pošlite nám informáciu.
Produkt obsiahnutý v článkoch
Na sezónu sme pripravení
Čítať viac
Predvianočná sezóna začína a my sme sa na ňu dôkladne pripravili. Pomôžeme ju zvládnuť bez starostí aj vám.