Páska samolepiaca PP 48x66, Transparent (HOTMELT)
Nakúpte viac a ušetríte
od 6 ks
0,97 €/ks
sleva
0%
od 36 ks
0,94 €/ks
sleva
4%
od 144 ks
0,90 €/ks
sleva
8%
od 252 ks
0,86 €/ks
sleva
12%
od 360 ks
0,80 €/ks
sleva
18%
0,80 €
bez DPH
Skladom viac ako
1 000
ks.
Môžete mať: utorok 19. 5.
Doprava ZADARMO pri nákupe nad 199 €
Páska samolepiaca PP 48x66, Transparent (HOTMELT)
- kvalitná lepiaca páska vhodná na uzatváranie aj ťažších krabíc
- lepidlo HOT MELT - syntetický kaučuk
- materiál POLYPROPYLÉN
- výborná priľnavosť
- dobrá odolnosť proti roztrhnutiu
Pre jednoduchšiu manipuláciu s páskou je možné zakúpiť odvíjač
Ďalšie druhy lepiacich pások nájdete v kategórii: lepiace pásky
Vlastnosti produktu
| šírka | 48(50) mm |
| návin | 66 m |
| materiál | polypropylen (PP) |
| lepidlo | hotmelt |
| farba | transparentná |
| typ | ručná |
| priemer dutinky | 76 mm |
| optimálna aplikačná teplota | 15-21 °C |
| colná nomenklatúra | 39191080 |
| produkt nájdete v kategóriách |
|
Našli ste chybu? Pošlite nám informáciu.
Produkt obsiahnutý v článkoch
Na sezónu sme pripravení
Čítať viac
Predvianočná sezóna začína a my sme sa na ňu dôkladne pripravili. Pomôžeme ju zvládnuť bez starostí aj vám.