Bublinková fólia v kotúči šírka 300 mm
Nakúpte viac a ušetríte
od 3 role
7,79 €/role
0,08 €/bm
sleva
0%
od 9 rolí
7,47 €/role
0,07 €/bm
sleva
4%
od 12 rolí
7,16 €/role
0,07 €/bm
sleva
8%
7,16 €
bez DPH
Skladom 72
rolí.
Môžete mať: streda 27. 5.
Doprava ZADARMO pri nákupe nad 199 €
Bublinková fólia v kotúči šírka 300 mm
- univerzálny baliaci materiál
- fixácia a prekladanie tovaru v obale
- chráni aj proti oderu
- pružná, nepriepustná, chráni proti vlhkosti
- ekologicky neškodná, recyklovateľná
Vlastnosti produktu
| šírka kotúča | 300 mm |
| návin | 100 bm |
| materiál | polyethylen (PE) |
| farba | transparentná |
| hrúbka materiálu | 35 µm |
| hmotnosť role | 1,05 kg |
| druh bublinkovej fólie | dvojvrstvová |
| priemer bublinky | 10 mm |
| colná nomenklatúra | 39201040 |
| produkt nájdete v kategóriách |
|
Našli ste chybu? Pošlite nám informáciu.
Produkt obsiahnutý v článkoch
Ako zabaliť balík v 7 jednoduchých krokoch
Čítať viac
Ako zabaliť balík tak, aby dorazil v poriadku a nezabralo vám to veľa času? Dozviete sa v našom návode s obrázkami.
Na sezónu sme pripravení
Čítať viac
Predvianočná sezóna začína a my sme sa na ňu dôkladne pripravili. Pomôžeme ju zvládnuť bez starostí aj vám.
Obaly pre e-shopy
Čítať viac
Prevádzkujete e-shop a potrebujete obaly pre efektívnu a lacnú rozosielku? Prinášame niekoľko tipov, ako na to.