Penový polyetylén Profil U=80 (1ks=2bm)
Nakúpte viac a ušetríte
od 5 ks
2,76 €/ks
sleva
0%
od 80 ks
2,48 €/ks
sleva
10%
od 160 ks
2,21 €/ks
sleva
20%
Produkt vypredaný a bol nahradený.
V košíku máte
Doprava ZADARMO pri nákupe nad 199 €
Vhodné alternatívy
Kód produktu: PEP U80 OG
Skladom
od 2,61 €
Penový polyetylén Profil U=80 (1ks=2bm)
Penový profil slúži na zabezpečenie nechránených rohov a hrán. Profily sa uchycujú okolo dosky produktu. Ideálny pre nábytok, radiátory, tabule, plátna...
- Profil U: je vhodný na ochranu hrán plochých predmetov
- ochrana citlivých častí produktu
- jednoduchá úprava na potrebné rozmery
- jednoduchá aplikácia na produkt
- opakovane použiteľný
- ohybný, ľahký
- výroba bez freónov
Penové profily sú dostupné aj v ďalších tvaroch. Na objednávku si môžete vybrať aj z viacerých rozmerov.
Vlastnosti produktu
| dĺžka/ks | 2 m |
| materiál | penový polyetylén (EPE) |
| farba | modrá |
| typ | U |
| balenie | krabica á 40 ks |
| vnútorný priemer | 76 (+-2) mm |
| tolerancia | pozri tabuľku v galérii |
| rozmery balenia | krabica 2050x600x400 |
| rozmer B | 80 mm |
| rozmer C | 70 mm |
| rozmer D | 16 mm |
| špecifikácia | modrá |
| colná nomenklatúra | 39211900 |
| produkt nájdete v kategóriách |
|
Našli ste chybu? Pošlite nám informáciu.
Produkt obsiahnutý v článkoch
Ako zabaliť obraz alebo rozmerný plochý produkt
Čítať viac
Potrebujete baliť obrazy alebo väčšie ploché produkty? Prinášame obrazový návod.
Ako zabaliť krehký tovar
Čítať viac
I veľmi krehký tovar je možné bezpečne prepravovať a zasielať. Musíte však použiť tie správne obaly.