Poštová krabica s papierovou fixáciou A5 220x150x42 3VVL 1LP
Nakúpte viac a ušetríte
od 10 ks
0,58 €/ks
sleva
0%
od 200 ks
0,56 €/ks
sleva
5%
od 400 ks
0,53 €/ks
sleva
10%
od 800 ks
0,50 €/ks
sleva
15%
Produkt vypredaný a bol nahradený.
V košíku máte
Doprava ZADARMO pri nákupe nad 199 €
Vhodné alternatívy
Kód produktu: KT 3 65
Skladom
od 0,34 €
Poštová krabica s papierovou fixáciou A5 220x150x42 3VVL 1LP
Rýchlouzatváracia poštová krabica s papierovou fixáciou má na vnútornej strane dna nalepený list papiera, ktorý slúži na obalenie a fixáciu zasielaného obsahu. Poštová krabica má taktiež zabudovanú lepiacu pásku na rýchle uzavretie. Príjemcu zásielky iste poteší aj jednoduché otváranie vďaka odtrhávaciemu prúžku.
- 3v1 – krabica, fixačný materiál a lepiaca páska v jednom
- fixačný papier je možné ľubovoľne natlačiť
- rýchle a jednoduché balenie
- vhodné pre rôzne veľkosti produktu do formátu A5
- vložený papier s gramážou 90 g/m2 – 100 % recyklovateľný
- lepiaca páska na rýchle uzavretie
- odtrhávacia páska na jednoduché otvorenie
- dodávka v plochom stave
Vlastnosti produktu
| vonkajší rozmer: | 240x155x50 mm - dôležité rozmery na paletizáciu |
| vnútorný rozmer: | 220x150x42 mm - porovnajte s rozmermi svojho tovaru |
| materiál | vlnitá lepenka, papír 90 g/m2 |
| druh lepenky | 3VVL |
| formát | A5 |
| FEFCO | 0427 |
| farba | hnedá |
| potlač | nie |
| s lepiacou páskou | áno |
| s odtrhávacou páskou | áno |
| ekologické | áno |
| rozměr papíru | 400x400 mm |
| colná nomenklatúra | 48191000 |
| produkt nájdete v kategóriách |
|
Našli ste chybu? Pošlite nám informáciu.