Prepravný EUROBOX 1200x800x800 5VVL s výklopným čelom
Nakúpte viac a ušetríte
od 10 ks
10,58 €/ks
sleva
0%
od 30 ks
9,73 €/ks
sleva
8%
od 60 ks
8,78 €/ks
sleva
17%
od 130 ks
8,36 €/ks
sleva
21%
8,36 €
bez DPH
Skladom 400
ks.
Môžete mať: štvrtok 28. 5.
Doprava ZADARMO pri nákupe nad 199 €
Prepravný EUROBOX 1200x800x800 5VVL s výklopným čelom
Tento kartónový eurobox je vybavený perforovanou čelnou stenou, ktorú je možné jednoducho vyklopiť. Vďaka vzniknutému otvoru je možné box ľahko naplniť tovarom a zároveň sa znižuje námaha chrbta.
- Rozmery zodpovedajú EUR palete
- Dodávaný v plochom stave pre úsporu miesta
- Jednoduché zloženie ako bežná krabica
- Vysoká pevnosť umožňujúca stohovanie
- Uzavretie pomocou veka (nie je súčasťou balenia)
Vlastnosti produktu
| vonkajší rozmer: | 1200x800x800 mm - dôležité rozmery na paletizáciu |
| vnútorný rozmer: | 1186x786x788 mm - porovnajte s rozmermi svojho tovaru |
| druh lepenky | 5VVL |
| FEFCO | 0200 |
| objem obalu | 733 l |
| potlač | PAP 20 |
| hmotnosť | 4,7 kg |
| množstvo na palete | 125 ks |
| ekologické | áno |
| certifikácia FSC® | áno |
| colná nomenklatúra | 48191000 |
| produkt nájdete v kategóriách |
|
Našli ste chybu? Pošlite nám informáciu.
Produkt obsiahnutý v článkoch
Naše TOP obaly na rok 2024
Čítať viac
Máte chvíľku? Mrknite na naše najzaujímavejšie obalové novinky.