Preložka na paletu zo strojovej lepenky 800x1200
Nakúpte viac a ušetríte
od 50 ks
0,91 €/ks
sleva
0%
od 150 ks
0,88 €/ks
sleva
4%
od 300 ks
0,84 €/ks
sleva
8%
od 600 ks
0,80 €/ks
sleva
12%
0,80 €
bez DPH
Skladom 3 500
ks.
Môžete mať: utorok 26. 5.
Doprava ZADARMO pri nákupe nad 199 €
Preložka na paletu zo strojovej lepenky 800x1200
- zlepšenie stability paletovej jednotky
- zlepšenie možnosti stohovania
- oddelenie jednotlivých produktov
- možnosť zákazkovej výroby
Vlastnosti produktu
| rozmery: | 800x1200x0,7 mm |
| dĺžka vonkajšia | 800 mm |
| šírka vonkajšia | 1200 mm |
| materiál | papier |
| druh lepenky | strojová lepenka |
| farba | sivá |
| gramáž | 500 g/m2 |
| množstvo na palete | 1000 ks |
| ekologické | áno |
| colná nomenklatúra | 48229000 |
| produkt nájdete v kategóriách |
|
Našli ste chybu? Pošlite nám informáciu.
Preložky sa používajú na zabezpečenie alebo paletizáciu produktov. Obvykle sa nimi prekladajú jednotlivé vrstvy produktov alebo krabíc na palete, čím sa jednoducho a lacno zvýši stabilita a možnosti stohovania celej paletovej jednotky. Preložky sa taktiež často aplikujú priamo medzi produkty, kde zamedzujú vzájomnému poškodeniu.
Produkt obsiahnutý v článkoch
Ako zabaliť tovar na paletu
Čítať viac
Dodržiavajte tieto jednoduché zásady a zabalíte svoj tovar bezpečne a rýchlo.