Spona do sponkovačky P2 26/38 dĺžka 32 mm (balenie 6500 ks)
od 1 BAL
65,30 €/BAL
sleva
0%
65,30 €
bez DPH
V košíku máte
Do 10 dní skladom.
Doprava ZADARMO pri nákupe nad 199 €
Spona do sponkovačky P2 26/38 dĺžka 32 mm (balenie 6500 ks)
- profil drôtu spony: 1,40x1,60 mm
- vonkajšia šírka spony je 26,50 mm
- materiál drôtu spony: oceľový galvanický zinkovaný
- hrot spony: štandardný (dlátový)
- spona lakovaná adhéznou živicou
Vlastnosti produktu
| dĺžka spony | 32 mm |
| materiál | ocel |
| použitie | do sponkovačky P2 26/38 |
| balenie | 6500 ks |
| šírka chrbta spony | 26,5 mm |
| valcovanie spôn | 1,4 x 1,6 mm |
| povrchová úprava | galvanizácia zinkom |
| colná nomenklatúra | 83052000 |
| produkt nájdete v kategóriách |
|
Našli ste chybu? Pošlite nám informáciu.