Stretch fólia ručná 500mm/ 9µm /600 bm
Nakúpte viac a ušetríte
od 1 ks
8,57 €/ks
sleva
0%
od 30 ks
6,85 €/ks
sleva
20%
od 65 ks
6,08 €/ks
sleva
29%
6,08 €
bez DPH
Skladom 374
ks.
Môžete mať: štvrtok 28. 5.
Doprava ZADARMO pri nákupe nad 199 €
Stretch fólia ručná 500mm/ 9µm /600 bm
Táto stretch fólia s predĺženým návinom je ideálnym riešením na efektívne a úsporné balenie. Vďaka menšej hrúbke spotrebujete menej materiálu, čo znižuje náklady a zaťaženie životného prostredia.
Je vhodná pre ľahší až stredne ťažký stabilný tovar, ktorý je rovnomerne rozložený na palete.
Upozornenie: Táto stretch fólia nie je vhodná na tovar s ostrými hranami.
- Extra dlhý návin
- Fixácia a ochrana tovaru na paletách
- Spevňuje celé balenie
Vlastnosti produktu
| šírka kotúča | 500 mm |
| návin | 600 m |
| materiál | polyethylen (LLDPE) |
| farba | transparentná |
| hmotnosť | 2,72 kg |
| hrúbka materiálu | 9 µm |
| použitie | ručné |
| hmotnosť dutinky | 0,24 kg |
| colná nomenklatúra | 39201024 |
| produkt nájdete v kategóriách |
|
Našli ste chybu? Pošlite nám informáciu.