Univerzálny zásielkový obal A4 - 310x220x-92
Nakúpte viac a ušetríte
od 1 BAL
24,50 €/BAL
sleva
0%
od 10 BAL
22,05 €/BAL
sleva
10%
od 20 BAL
19,60 €/BAL
sleva
20%
Produkt vypredaný a bol nahradený.
V košíku máte
Doprava ZADARMO pri nákupe nad 199 €
Vhodné alternatívy
Kód produktu: CM A4 UN
Skladom
od 0,60 €
Kód produktu: CM A4
Skladom
od 0,60 €
Univerzálny zásielkový obal A4 - 310x220x-92
- jednoduché a rýchle balenie
- zvýšená ochrana hrán a rohov
- nastaviteľná výška
- jednoduchá prispôsobiteľnosť
- samolepiaci uzáver
- otváranie trhacou páskou
Vlastnosti produktu
| vonkajší rozmer: | 352x232x102 mm - dôležité rozmery na paletizáciu |
| vnútorný rozmer: | 310x220x92 mm - porovnajte s rozmermi svojho tovaru |
| materiál | 3VVL - mikrovlnná |
| formát | A4 |
| farba | hnedá |
| hmotnosť | 174 g |
| hmotnosť balenia | 3,48 kg |
| balenie | 20 ks |
| množstvo na palete | 1260 ks |
| s lepiacou páskou | áno |
| rýchlouzatváracie | áno |
| výškovo nastaviteľné | áno |
| s odtrhávacou páskou | áno |
| ekologické | áno |
| certifikácia FSC® | áno |
| colná nomenklatúra | 48191000 |
| produkt nájdete v kategóriách |
|
Našli ste chybu? Pošlite nám informáciu.
Produkt obsiahnutý v článkoch
Ako zabaliť knihu 📖
Čítať viac
Návod, ako zabaliť knihu krok za krokom: darčekové aj prepravné obaly.
10 tipov, ako ušetriť na obaloch
Čítať viac
Prinášame praktické tipy na úsporu za obaly, ktoré naozaj fungujú.
Naše TOP obaly na rok 2024
Čítať viac
Máte chvíľku? Mrknite na naše najzaujímavejšie obalové novinky.