Univerzálny zásielkový obal - B4 obal 370x290x75 z vlnitej lepenky
Nakúpte viac a ušetríte
od 1 BAL
17,76 €/BAL
sleva
0%
od 5 BAL
16,87 €/BAL
sleva
5%
od 30 BAL
14,21 €/BAL
sleva
20%
Produkt vypredaný a bol nahradený.
V košíku máte
Doprava ZADARMO pri nákupe nad 199 €
Vhodné alternatívy
Kód produktu: CP 020.17
Skladom
od 0,96 €
Kód produktu: CM A3
Skladom
od 0,90 €
Kód produktu: CP 035.05
Skladom
od 1,47 €
Kód produktu: CP 035.06
Skladom
od 1,68 €
Univerzálny zásielkový obal - B4 obal 370x290x75 z vlnitej lepenky
Univerzálny obal na knihy, dátové nosiče, elektroniku, textil, propagačné materiály atď.
- vyrobené zo 100 % recyklovaného papiera
- jednoduché a rýchle balenie
- zvýšená ochrana hrán a rohov
- nastaviteľná výška
- jednoduchá prispôsobiteľnosť
- samolepiaci uzáver
- otváranie trhacou páskou
Vlastnosti produktu
| vonkajší rozmer: | 416x296x87 mm - dôležité rozmery na paletizáciu |
| vnútorný rozmer: | 370x290x75 mm - porovnajte s rozmermi svojho tovaru |
| materiál | vlnitá lepenka |
| druh lepenky | 3VVL |
| formát | B4 |
| farba | hnedá |
| hmotnosť | 173 g |
| balenie | 25 ks |
| množstvo na palete | 1200 ks |
| s lepiacou páskou | áno |
| rýchlouzatváracie | áno |
| s odtrhávacou páskou | áno |
| ekologické | áno |
| colná nomenklatúra | 48191000 |
| produkt nájdete v kategóriách |
|
Našli ste chybu? Pošlite nám informáciu.
Produkt obsiahnutý v článkoch
Ako zabaliť knihu 📖
Čítať viac
Návod, ako zabaliť knihu krok za krokom: darčekové aj prepravné obaly.
Obaly pre e-shopy
Čítať viac
Prevádzkujete e-shop a potrebujete obaly pre efektívnu a lacnú rozosielku? Prinášame niekoľko tipov, ako na to.