Vrecko vysúšacie VA 1/2
Nakúpte viac a ušetríte
od 60 ks
0,22 €/ks
sleva
0%
780 ks
0,21 €/ks
sleva
4%
21 060 ks
0,20 €/ks
sleva
12%
0,20 €
bez DPH
Skladom viac ako
1 000
ks.
Môžete mať: piatok 22. 5.
Doprava ZADARMO pri nákupe nad 199 €
Vrecko vysúšacie VA 1/2
Pohlcujú vodnú vlhkosť, a tým zabraňujú plesniveniu aj korodovaniu vášho tovaru.
- prvotriedne značkové vysúšacie vrecko TROPACK
- zabraňuje korózii, navĺhaniu, plesniveniu atď.
- typ B: materiál vrecka - NETKANÁ TEXTÍLIA - prachotesné
- vysoká pevnosť vrecka
- veľmi priaznivá cena
- aplikovať vnútri hermeticky uzavretého nepriepustného obalu
- vyhovuje norme DIN 55473
- POTREBNÉ MNOŽSTVO VRECIEK VÁM BEZPLATNE VYPOČÍTAME
Vyskúšajte aj iné typy vysúšadiel.
Vlastnosti produktu
| šírka | 40 mm |
| dĺžka | 100 mm |
| materiál | bentonit |
| farba | biela |
| hmotnosť | 18 g |
| počet ks v balení | 780 |
| materiál vrecka | netkaná textília |
| rozmery | 100x40 |
| colná nomenklatúra | 25081000 |
| produkt nájdete v kategóriách |
|
Našli ste chybu? Pošlite nám informáciu.