Vrecko vysúšacie VA 8 bez šnúrok
Nakúpte viac a ušetríte
od 10 ks
0,94 €/ks
sleva
0%
od 360 ks
0,87 €/ks
sleva
8%
od 720 ks
0,85 €/ks
sleva
10%
60 ks
0,90 €/ks
sleva
4%
1 620 ks
0,83 €/ks
sleva
12%
0,83 €
bez DPH
Skladom 250
ks.
Môžete mať: utorok 26. 5.
Doprava ZADARMO pri nákupe nad 199 €
Vrecko vysúšacie VA 8 bez šnúrok
Pohlcujú vodnú vlhkosť, a tým zabraňujú plesniveniu aj korodovaniu vášho tovaru.
- prvotriedne značkové vysúšacie vrecko TROPACK
- zabraňuje korózii, navĺhaniu, plesniveniu atď.
- typ B: materiál vrecka NETKANÁ TEXTÍLIA - prachotesné
- vysoká pevnosť vrecka
- veľmi priaznivá cena
- aplikovať vnútri hermeticky uzavretého nepriepustného obalu
- vyhovuje norme DIN 55473
- POTREBNÉ MNOŽSTVO VRECIEK VÁM BEZPLATNE VYPOČÍTAME
Vyskúšajte aj iné typy vysúšadiel.
Vlastnosti produktu
| dĺžka | 200 mm |
| šírka | 150 mm |
| materiál | bentonit |
| farba | biela |
| hmotnosť | 285 g |
| vyhotovenie | bez šnúrok |
| počet ks v balení | 60 |
| materiál vrecka | netkaná textília |
| rozmery | 200x150 |
| colná nomenklatúra | 38249996 |
| produkt nájdete v kategóriách |
|
Našli ste chybu? Pošlite nám informáciu.