Vrecko vysúšacie VA 4
Nakúpte viac a ušetríte
od 15 ks
0,64 €/ks
sleva
0%
120 ks
0,61 €/ks
sleva
4%
3 240 ks
0,56 €/ks
sleva
12%
0,56 €
bez DPH
Skladom 13 440
ks.
Môžete mať: pondelok 1. 6.
Doprava ZADARMO pri nákupe nad 199 €
Vrecko vysúšacie VA 4
Pohlcujú vodnú vlhkosť, a tým zabraňujú plesniveniu aj korodovaniu vášho tovaru.
- prvotriedne značkové vysúšacie vrecko TROPACK
- zabraňuje korózii, navĺhaniu, plesniveniu atď.
- typ B: materiál vrecka NETKANÁ TEXTÍLIA - prachotesné
- vysoká pevnosť vrecka
- veľmi priaznivá cena
- aplikovať vnútri hermeticky uzavretého nepriepustného obalu
- vyhovuje norme DIN 55473
- POTREBNÉ MNOŽSTVO VRECIEK VÁM BEZPLATNE VYPOČÍTAM
Vyskúšajte aj iné typy vysúšadiel.
Vlastnosti produktu
| šírka | 100 mm |
| dĺžka | 160 mm |
| materiál | bentonit |
| farba | biela |
| hmotnosť | 145 g |
| počet ks v balení | 120 |
| materiál vrecka | netkaná textília |
| rozmery | 100x160 mm |
| colná nomenklatúra | 38249996 |
| produkt nájdete v kategóriách |
|
Našli ste chybu? Pošlite nám informáciu.
Typ B: Prachotesné vrecká z netkaného rúna s vysokou pevnosťou v ťahu.
Produkt obsiahnutý v článkoch
Ako používať vysúšacie vrecká a silikagél
Čítať viac
Silikagel a vysúšacie vrecká. Ako fungujú a ako sa používajú.