Zošívačka kartonážna C 561 mechanická pre spony 15 - 18 mm
Nakúpte viac a ušetríte
od 1 ks
281,36 €/ks
sleva
0%
od 2 ks
267,30 €/ks
sleva
5%
267,30 €
bez DPH
Skladom
1
ks.
Môžete mať: utorok 19. 5.
Doprava ZADARMO pri nákupe nad 199 €
Zošívačka kartonážna C 561 mechanická pre spony 15 - 18 mm
- kvalitná ručná zošívačka JOSEF KIHLBERG
- zošívanie krabíc a obalov z vlnitej lepenky s prekrývacími chlopňami
- používaná spona: JK 561 15, JK 561 18
- spony 15 - 18 mm
Vlastnosti produktu
| rozmery: | 455x104x320 mm |
| dĺžka spony | 15-18 mm |
| hmotnosť | 1,6 kg |
| vyhotovenie | mechanická |
| používaná spona | JK 561 15, JK 561 18 |
| kapacita zásobníka | 150 ks |
| šírka chrbta spony | 32,1 mm |
| valcovanie spôn | 0,9 x 1,9 mm |
| colná nomenklatúra | 84671900 |
| produkt nájdete v kategóriách |
|
Našli ste chybu? Pošlite nám informáciu.