Bublinková fólia v kotúči šírky 1500 mm
Nakúpte viac a ušetríte
od 1 role
36,02 €/role
0,36 €/bm
sleva
0%
od 5 rolí
34,58 €/role
0,35 €/bm
sleva
4%
od 10 rolí
33,14 €/role
0,33 €/bm
sleva
8%
od 15 rolí
31,70 €/role
0,32 €/bm
sleva
12%
31,70 €
bez DPH
Skladom 60
rolí.
Môžete mať: pondelok 1. 6.
Doprava ZADARMO pri nákupe nad 199 €
Bublinková fólia v kotúči šírky 1500 mm
- univerzálny baliaci materiál
- fixácia a prekladanie tovaru v obale
- chráni aj proti oderu
- pružná, nepriepustná, chráni proti vlhkosti
- ekologicky neškodná, recyklovateľná
Vlastnosti produktu
| šírka kotúča | 1500 mm |
| návin | 100 bm |
| materiál | polyethylen (PE) |
| farba | transparentná |
| hrúbka materiálu | 39 µm |
| hmotnosť role | 6 kg |
| druh bublinkovej fólie | dvojvrstvová |
| priemer bublinky | 9,5 mm |
| colná nomenklatúra | 39201040 |
| produkt nájdete v kategóriách |
|
Našli ste chybu? Pošlite nám informáciu.
Produkt obsiahnutý v článkoch
Ako zabaliť balík v 7 jednoduchých krokoch
Čítať viac
Ako zabaliť balík tak, aby dorazil v poriadku a nezabralo vám to veľa času? Dozviete sa v našom návode s obrázkami.
Na sezónu sme pripravení
Čítať viac
Predvianočná sezóna začína a my sme sa na ňu dôkladne pripravili. Pomôžeme ju zvládnuť bez starostí aj vám.
Obaly pre e-shopy
Čítať viac
Prevádzkujete e-shop a potrebujete obaly pre efektívnu a lacnú rozosielku? Prinášame niekoľko tipov, ako na to.