Bublinková fólia v kotúči šírky 1200 mm
Nakúpte viac a ušetríte
od 1 role
29,93 €/role
0,29 €/bm
sleva
0%
od 5 rolí
28,74 €/role
0,28 €/bm
sleva
4%
od 10 rolí
27,54 €/role
0,27 €/bm
sleva
8%
od 15 rolí
26,34 €/role
0,26 €/bm
sleva
12%
26,34 €
bez DPH
Skladom viac ako
10
rolí.
Môžete mať: utorok 19. 5.
Doprava ZADARMO pri nákupe nad 199 €
Bublinková fólia v kotúči šírky 1200 mm
- univerzálny baliaci materiál
- fixácia a prekladanie tovaru v obale
- chráni aj proti oderu
- pružná, nepriepustná, chráni proti vlhkosti
- ekologicky neškodná, recyklovateľná
Vlastnosti produktu
| šírka kotúča | 1200 mm |
| návin | 100 bm |
| materiál | polyethylen (PE) |
| farba | transparentná |
| hrúbka materiálu | 39 µm |
| hmotnosť role | 4,8 kg |
| druh bublinkovej fólie | dvojvrstvová |
| priemer bublinky | 9,5 mm |
| colná nomenklatúra | 39201040 |
| produkt nájdete v kategóriách |
|
Našli ste chybu? Pošlite nám informáciu.
Produkt obsiahnutý v článkoch
Ako zabaliť balík v 7 jednoduchých krokoch
Čítať viac
V tomto článku sa dozviete, ako zabaliť váš balík tak, aby zásielka došla nepoškodená na správnu adresu. A rýchlo.
Na sezónu sme pripravení
Čítať viac
Predvianočná sezóna začína a my sme sa na ňu dôkladne pripravili. Pomôžeme ju zvládnuť bez starostí aj vám.
Obaly pre e-shopy
Čítať viac
Prevádzkujete e-shop a potrebujete obaly pre efektívnu a lacnú rozosielku? Prinášame niekoľko tipov, ako na to.