Bublinková fólia v kotúči šírka 1000 mm trojvrstvová
Nakúpte viac a ušetríte
od 1 role
49,64 €/role
0,49 €/bm
sleva
0%
od 5 rolí
47,65 €/role
0,47 €/bm
sleva
4%
od 10 rolí
45,67 €/role
0,45 €/bm
sleva
8%
od 15 rolí
43,68 €/role
0,43 €/bm
sleva
12%
43,68 €
bez DPH
Skladom viac ako
10
rolí.
Môžete mať: utorok 19. 5.
Doprava ZADARMO pri nákupe nad 199 €
Bublinková fólia v kotúči šírka 1000 mm trojvrstvová
- univerzálny baliaci materiál
- fixácia a prekladanie tovaru v obale
- chráni aj proti oderu
- pružná, nepriepustná, chráni proti vlhkosti
- ekologicky neškodná, recyklovateľná
Vlastnosti produktu
| šírka kotúča | 1000 mm |
| návin | 100 bm |
| materiál | polyethylen (PE) |
| farba | transparentná |
| hrúbka materiálu | 70 µm |
| hmotnosť role | 7,5 kg |
| druh bublinkovej fólie | trojvrstvová |
| priemer bublinky | 10 mm |
| colná nomenklatúra | 39201040 |
| produkt nájdete v kategóriách |
|
Našli ste chybu? Pošlite nám informáciu.
Produkt obsiahnutý v článkoch
Ako zabaliť balík v 7 jednoduchých krokoch
Čítať viac
V tomto článku sa dozviete, ako zabaliť váš balík tak, aby zásielka došla nepoškodená na správnu adresu. A rýchlo.
Na sezónu sme pripravení
Čítať viac
Predvianočná sezóna začína a my sme sa na ňu dôkladne pripravili. Pomôžeme ju zvládnuť bez starostí aj vám.
Obaly pre e-shopy
Čítať viac
Prevádzkujete e-shop a potrebujete obaly pre efektívnu a lacnú rozosielku? Prinášame niekoľko tipov, ako na to.