Kartónová krabica 300x200x150 5VVL chlopňová
Nakúpte viac a ušetríte
od 15 ks
0,68 €/ks
sleva
0%
od 60 ks
0,64 €/ks
sleva
6%
od 120 ks
0,60 €/ks
sleva
12%
od 240 ks
0,56 €/ks
sleva
18%
480 ks
0,51 €/ks
sleva
25%
0,51 €
bez DPH
Skladom 5 235
ks.
Môžete mať: pondelok 1. 6.
Doprava ZADARMO pri nákupe nad 199 €
Garancia kvality!
Nulová reklamovanosť v roku 2025.
Kartónová krabica 300x200x150 5VVL chlopňová
- 100 % využitie palety
- zaručené pevnostné parametre
- optimálna stabilita
- stohovateľnosť
- univerzálne použitie
- jednoduchý a lacný obal
- dodávky v plochom stave
Vlastnosti produktu
| vonkajší rozmer: | 300x200x150 mm - dôležité rozmery na paletizáciu |
| vnútorný rozmer: | 285x185x125 mm - porovnajte s rozmermi svojho tovaru |
| materiál | vlnitá lepenka |
| druh lepenky | 5VVL |
| FEFCO | 0201 |
| farba | hnedá |
| objem obalu | 6,59 l |
| potlač | FSC®, PAP20, EAN, QR |
| paletizácia EUR | 16 ks |
| úplné využitie EUR palety | ano |
| paletizácia US | 20 ks |
| úplné využitie US palety | ano |
| hmotnosť | 0,214 kg |
| paletizovateľné | ano |
| ekologické | áno |
| certifikácia FSC® | áno |
| colná nomenklatúra | 48191000 |
| produkt nájdete v kategóriách |
|
Našli ste chybu? Pošlite nám informáciu.
Produkt obsiahnutý v článkoch
5VVL – Päťvrstvové krabice, čo vydržia. Predstavujeme obaly do nepohody.
Čítať viac
Návod, ako zabaliť ťažký alebo rozmerný tovar, aby sa cestou k zákazníkom nepoškodil.