Kartónová krabica 600x400x150 5VVL chlopňová
Nakúpte viac a ušetríte
od 15 ks
1,96 €/ks
sleva
0%
od 60 ks
1,85 €/ks
sleva
6%
od 120 ks
1,73 €/ks
sleva
12%
240 ks
1,47 €/ks
sleva
25%
1,47 €
bez DPH
Skladom viac ako
1 000
ks.
Môžete mať: piatok 22. 5.
Doprava ZADARMO pri nákupe nad 199 €
Kartónová krabica 600x400x150 5VVL chlopňová
- 100 % využitie palety
- zaručené pevnostné parametre
- optimálna stabilita
- stohovateľnosť
- univerzálne použitie
- jednoduchý a lacný obal
- dodávky v plochom stave
Vlastnosti produktu
| vonkajší rozmer: | 600x400x150 mm - dôležité rozmery na paletizáciu |
| vnútorný rozmer: | 585x385x125 mm - porovnajte s rozmermi svojho tovaru |
| materiál | vlnitá lepenka |
| druh lepenky | 5VVL |
| FEFCO | 0201 |
| farba | hnedá |
| objem obalu | 28,15 l |
| potlač | FSC®, PAP20, EAN, QR |
| paletizácia EUR | 4 ks |
| úplné využitie EUR palety | ano |
| paletizácia US | 5 ks |
| úplné využitie US palety | ano |
| hmotnosť | 0,747 kg |
| množstvo na palete | 240 ks |
| paletizovateľné | ano |
| ekologické | áno |
| certifikácia FSC® | áno |
| colná nomenklatúra | 48191000 |
| produkt nájdete v kategóriách |
|
Našli ste chybu? Pošlite nám informáciu.
Kartónové krabice sú jedným z najrozšírenejších obalov vôbec. Vyrábajú sa z viacvrstvovej vlnitej lepenky, ktorej kvalita ovplyvňuje odolnosť a ďalšie vlastnosti krabice. Lepenkové krabice sa ľahko skladajú, predstavujú jednoduchý, lacný a 100 % recyklovateľný obal. Náš štandardizovaný rozmerový rad chlopňových krabíc značky BALBOX ponúka univerzálne použitie pre všetky výrobky. Sú na sklade, pripravené na okamžitý odber, dodávané v plochom balení vo zväzkoch 25 ks. Chlopňové krabice sú najbežnejším typom krabíc z vlnitej lepenky. Jednoduchá konštrukcia (FEFCO 0201) umožňuje ich jednoduché skladanie a uzavretie napr. použitím lepiacej pásky alebo sponkovačky. Päťvrstvová vlnitá lepenka (5VVL) je odolnejšia, a tým pádom sa používa všade tam, kde sa na balenie kladú vyššie nároky či už z dôvodu hmotnosti, alebo citlivosti výrobku. Značkové obaly BALBOX STANDARD umožňujú 100 % využitie ložnej plochy EUR alebo US palety (podľa typu krabice).
Produkt obsiahnutý v článkoch
5VVL – Päťvrstvové krabice, čo vydržia. Predstavujeme obaly do nepohody.
Čítať viac
Návod, ako zabaliť ťažký alebo rozmerný tovar, aby sa cestou k zákazníkom nepoškodil.
Ako zabaliť balík v 7 jednoduchých krokoch
Čítať viac
Ako zabaliť balík tak, aby dorazil v poriadku a nezabralo vám to veľa času? Dozviete sa v našom návode s obrázkami.