Obálka kartónová C4 - 244x344x28
Obálka kartónová C4 - 244x344x28
- najvyššia trieda zásielkových obalov
- vyrobené z prvotriednej lepenky
- jednoduché a rýchle balenie zásielok
- komfortné otváranie vďaka trhacej páske
- spoľahlivá ochrana proti poškodeniu
Vlastnosti produktu
| vonkajší rozmer: | 250x353x30 mm - dôležité rozmery na paletizáciu |
| vnútorný rozmer: | 244x344x28 mm - porovnajte s rozmermi svojho tovaru |
| materiál | 3VVL - mikrovlnná |
| formát | C4 |
| farba | biela |
| hmotnosť | 96 g |
| hmotnosť balenia | 10,14 kg |
| balenie | 100 ks |
| množstvo na palete | 28 ks |
| ekologické | áno |
| certifikácia FSC® | áno |
| colná nomenklatúra | 48191000 |
| produkt nájdete v kategóriách |
|
Našli ste chybu? Pošlite nám informáciu.
Produkt obsiahnutý v článkoch
Ako zabaliť knihu 📖
Čítať viac
Návod, ako zabaliť knihu krok za krokom: darčekové aj prepravné obaly.
10 tipov, ako ušetriť na obaloch
Čítať viac
Prinášame praktické tipy na úsporu za obaly, ktoré naozaj fungujú.
Ekologické obaly lacno: konkrétne ukážky
Čítať viac
Predstavujeme obaly, ktoré šetria životné prostredie a zároveň sú cenovo porovnateľné. Baliť „EKO“ sa oplatí.