Spona do zošívačky JK 561-18 (OEM - balenie po 3960 ks)
od 0 BAL
17,48 €/BAL
sleva
0%
Produkt vypredaný a bol nahradený.
V košíku máte
Doprava ZADARMO pri nákupe nad 199 €
Vhodné alternatívy
Kód produktu: SPS JK 561 18
Skladom
od 0,01 €
Spona do zošívačky JK 561-18 (OEM - balenie po 3960 ks)
- originálne spony JOSEF KIHLBERG
- kvalitné spony do manuálnej aj pneumatickej sponkovačky
- vyrobené z ocele potiahnutej meďou
Vlastnosti produktu
| dĺžka spony | 18 mm |
| materiál | ocel |
| použitie | do zošívačiek JK c.561M, JK c.561PN |
| balenie | 3960 ks |
| šírka chrbta spony | 32,1 mm |
| valcovanie spôn | 0,9 x 1,9 mm |
| povrchová úprava | galvanizácia meďou |
| colná nomenklatúra | 83052000 |
| produkt nájdete v kategóriách |
|
Našli ste chybu? Pošlite nám informáciu.