Univerzálny zásielkový obal - A3 430x310x90 z vlnitej lepenky
Nakúpte viac a ušetríte
od 1 BAL
48,78 €/BAL
sleva
0%
od 10 BAL
43,90 €/BAL
sleva
10%
od 20 BAL
39,02 €/BAL
sleva
20%
od 30 BAL
34,14 €/BAL
sleva
30%
Produkt vypredaný a bol nahradený.
V košíku máte
Doprava ZADARMO pri nákupe nad 199 €
Vhodné alternatívy
Kód produktu: CP 035.06
Skladom
od 1,68 €
Univerzálny zásielkový obal - A3 430x310x90 z vlnitej lepenky
- jednoduché a rýchle balenie
- zvýšená ochrana hrán a rohov
- nastaviteľná výška
- jednoduchá prispôsobiteľnosť
- samolepiaci uzáver
- otváranie trhacou páskou
Vlastnosti produktu
| vonkajší rozmer: | 480x323x105 mm - dôležité rozmery na paletizáciu |
| vnútorný rozmer: | 430x310x90 mm - porovnajte s rozmermi svojho tovaru |
| materiál | vlnitá lepenka |
| druh lepenky | 3VVL |
| formát | A3 |
| farba | hnedá |
| hmotnosť | 323 g |
| balenie | 20 ks |
| množstvo na palete | 640 ks |
| s lepiacou páskou | áno |
| rýchlouzatváracie | áno |
| výškovo nastaviteľné | áno |
| s odtrhávacou páskou | áno |
| ekologické | áno |
| na knihy | áno |
| colná nomenklatúra | 48191000 |
| produkt nájdete v kategóriách |
|
Našli ste chybu? Pošlite nám informáciu.
Produkt obsiahnutý v článkoch
Ako zabaliť knihu 📖
Čítať viac
Návod, ako zabaliť knihu krok za krokom: darčekové aj prepravné obaly.
Obaly pre e-shopy
Čítať viac
Prevádzkujete e-shop a potrebujete obaly pre efektívnu a lacnú rozosielku? Prinášame niekoľko tipov, ako na to.
Balenie kníh a plochého tovaru môže byť jednoduché a rýchle
Čítať viac
Poradíme Vám, ako na to. Vyskúšajte naše obaly na zasielanie kníh a ďalších plochých produktov.