Zásielková krabica 355x255x130 - 230 SPEEDBOX
od 1 BAL
Výpredaj
17,35 €/BAL
1,74 €/ks
sleva
0%
Produkt vypredaný a bol nahradený.
Doprava ZADARMO pri nákupe nad 199 €
Vhodné alternatívy
Kód produktu: CP 141.205
Skladom
od 1,09 €
Kód produktu: CP 141.301
Skladom
od 1,86 €
Kód produktu: KKV 3 46
Skladom
od 1,03 €
Kód produktu: KKV 3 44
Skladom
od 0,84 €
Kód produktu: KT 3 31
Skladom
od 0,86 €
Kód produktu: KT 3 32
Skladom
od 1,32 €
Kód produktu: KT 3 506
Skladom
od 0,79 €
Zásielková krabica 355x255x130 - 230 SPEEDBOX
- efektívna manipulácia - až o 85 % rýchlejšie zloženie než v prípade bežnej krabice
- úspora času a nákladov vďaka samolepiacim a odtrhávacím páskam
- výškovo nastaviteľné krabice
- jednoduché otváranie vďaka perforovanej páske
- kvalitná konštrukcia
- reprezentatívny vzhľad
- 100 % recyklovateľnosť
Vlastnosti produktu
| vonkajší rozmer: | 360x260x140-260 mm - dôležité rozmery na paletizáciu |
| vnútorný rozmer: | 355x255x130-230 mm - porovnajte s rozmermi svojho tovaru |
| materiál | vlnitá lepenka |
| druh lepenky | 3VVL - mikrovlnná |
| farba | hnedá |
| hmotnosť | 330 g |
| balenie | 10 ks |
| množstvo na palete | 800 ks |
| s lepiacou páskou | áno |
| rýchlouzatváracie | áno |
| výškovo nastaviteľné | áno |
| s odtrhávacou páskou | áno |
| so samosvorným dnom | áno |
| ekologické | áno |
| colná nomenklatúra | 48191000 |
| produkt nájdete v kategóriách |
|
Našli ste chybu? Pošlite nám informáciu.
Produkt obsiahnutý v článkoch
Okúzlite svojich zákazníkov krásne zabaleným tovarom
Čítať viac
Doprajte zákazníkom radosť pri rozbaľovaní zásielok s dekoratívnym výplňovým materiálom.
Obaly pre e-shopy
Čítať viac
Prevádzkujete e-shop a potrebujete obaly pre efektívnu a lacnú rozosielku? Prinášame niekoľko tipov, ako na to.