Stretch fólia čierna ručná 100 mm / 23 µm / 150 m prieťažná
Nakúpte viac a ušetríte
od 1 ks
2,48 €/ks
sleva
0%
od 10 ks
2,38 €/ks
sleva
4%
od 30 ks
2,28 €/ks
sleva
8%
od 50 ks
2,18 €/ks
sleva
12%
2,18 €
bez DPH
Skladom 252
ks.
Môžete mať: utorok 2. 6.
Doprava ZADARMO pri nákupe nad 199 €
Stretch fólia čierna ručná 100 mm / 23 µm / 150 m prieťažná
- spevňuje celé balenie
- produktívne balenie paletových zásielok
- kompaktné rozmery - 10 cm na balenie menších zásielok
Ďalšie typy a farebné varianty nájdete v kategórii stretch fólie.
Vlastnosti produktu
| šírka kotúča | 100 mm |
| návin | 150 m |
| materiál | polyethylen (LLDPE) |
| farba | čierna |
| hmotnosť | 0,3 kg |
| hrúbka materiálu | 23 µm |
| použitie | ručné |
| typ | rozťažná ručná |
| počet ks v balení | 60 ks |
| colná nomenklatúra | 39211900 |
| produkt nájdete v kategóriách |
|
Našli ste chybu? Pošlite nám informáciu.
Ručná napínacia stretch fólia sa ľahko prispôsobí akémukoľvek tvaru vďaka svojej elasticite. Používa sa na fixáciu a ochranu tovaru na paletách, pričom slúži ako náhrada za viazacie pásky. Čierna nepriehľadná farba fólie zaisťuje diskrétnosť zásielky a obmedzuje riziko vykradnutia zásielky na palete.
Produkt obsiahnutý v článkoch
5VVL – Päťvrstvové krabice, čo vydržia. Predstavujeme obaly do nepohody.
Čítať viac
Návod, ako zabaliť ťažký alebo rozmerný tovar, aby sa cestou k zákazníkom nepoškodil.
Ako zabaliť balík v 7 jednoduchých krokoch
Čítať viac
Ako zabaliť balík tak, aby dorazil v poriadku a nezabralo vám to veľa času? Dozviete sa v našom návode s obrázkami.